Čo je to upcyklácia oblečenia?

Ide o kreatívnu premenu textilných materiálov, ktoré sú nevyužívané a s najväčšou pravdepodobnosťou by skončili v koši, na oblečenie, ktoré Vás bude tešiť vo Vašom šatníku. Vďaka tomuto prístupu vzniká ekologická udržateľná móda, ktorá šetrí životné prostredie a prináša jedinečné kúsky oblečenia.  

Aké je naše oblečenie? Je Great, pretože je:

 
1.UNIKÁTNE: Garantujeme Vám, že vďaka kreatívnej práci našich rúk budete jedinečné, každý kúsok totiž neopakovateľne existuje len jeden. Prinášame kombináciu upcyklácie, elegancie a extravagancie, ktorá Vás rozžiari.

2. UDRŽATEĽNÉ: Upcyklovaný materiál pochádza z dizajnérskych kúskov, ktoré už nie sú využívané, z nevyužitých kúskov látky krajčírskej komunity či second-handov a naše ruky ho premenia na unikátnosť, na akú nenarazíte nikde inde. Snažíme sa pristupovať šetrne k našej planéte a presvedčiť Vás o tom, že byť štýlová a zároveň eco-friendly sa nevylučuje.


3. PRIPRAVENÉ NA NOSENIE: Vzhľadom k šetreniu prírody odmietame chemické čistenie. Chceme Vás však uistiť, že aj keď môže byť materiál
nerovnakého pôvodu, je vždy dôsledne vyberaný a s využitím eco-friendly prostriedkov ošetrený s ohľadom na prírodu, na samotný textil aj na Vás a pripravený na nosenie od prvého momentu vo Vašich rukách.